iOS 12.2 بتا برای تست های عمومی در دسترس قرار گرفت

iOS 12.2 بتا برای تست های عمومی در دسترس قرار گرفت

تاریخ خبر: 1397/11/11

iOS 12.2 Beta هم اکنون برای تست کننده ها در دسترس قرار گرفت ، اضافه شدن Apple News در کانادا و حمایت از AirPlay TV

 

پس از عرضه آی او اس 12.1.3 که شامل رفع نقص جزئی بود اپل آی او اس 12.2 خود را عرضه کرد. اولین بتا برای توسعه دهندگان در 24 ژانویه 2019 عرضه شد. در حال حاضر هیچ بتای عمومی منتشر نشده است.

توسعه دهندگان ثبت نام شده می توانند مشخصات آی او اس بتا را از developer.apple.com/download بازدید کنند و بر روی دستگاهی که می خواهند بتا را در آن اجرا کنند ، دانلود و نصب نمایند.

غیر توسعه دهندگان نیز می توانند برای ورود به برنامه عمومی بتا با مراجعه به سایت beta.apple.com آن را برای هر دستگاهی که می خواهند ثبت نام کنند را مشاهده نمایند.

 

جدیدترین ها در iOS 12.2 :

پشتیبانی از AirPlay و HomeKit در تلویزیون : اپل اخیرا اظهار داشته که امسال AirPlay را برای تعدادی از تلویزیون های هوشمند عرضه خواهد کرد و iOS 12.2 نیز از آن پشتیبانی خواهد نمود. در برنامه Home app به آن ها اشاره شده  و یک طرح بروزرسانی  برای ریموت کنترل تلویزیون نیز قرار داده شده است.

Apple News در کانادا : iOS 12.2 اپل نیوز را به کانادا خواهد آورد. در اولین بتا تعداد منابع خبری کاملا محدود است اما انتظار می رود تا عرضه نهایی رشد کند.

چند ترفند رابط کاربری جزئی : علاوه بر مرجع تلویزیون در Home app آی او اس 12.2 چندین عنصر دیگر برای بهبود رابط کاربری عرضه کرده است. به عنوان مثال The Wallet یک پاکسازی برای جزئیات آخرین معاملات دریافت خواهد کرد و AirPlay نیز یک صفحه نمایش معکوس جدید خواهد داشت.

تغییرات Safari : سایت های که از HTTPs استفاده نمی کنند در نوار منو به عنوان غیر امن لیست شده اند. این قبلا زمانی ظاهر می شد که یک سایت بدون HTTPs درخواست رمز یا شماره کارت می کرد.

فلش های آبی اکنون در قسمت پیشنهادات جست و جوی گوگل هستند که این اصطلاحات  ها را نوار جست و جو اضافه می کند.

هواشناسی و AQI ها در نقشه : در قسمت Setting>Maps یک قسمت جدید برای آب و هوا وجود دارد که تغییر وضعیت آب و هوا و فهرست کیفیت هوا را نشان می دهد. قبل از این هیچ راهی برای خاموش کردن وضعیت آب و هوا وجود نداشت و این AQI کاملا جدید است.

آب و هوا و AQI در قسمت پایینی و در گوشه سمت راست نقشه ظاهر می شود.

 

اختصاصی از آریو دیجی

info@ariodigi.com 6200 2842 021
go-to-top